Проєкт «Бабусине Різдво»

23.01.2021   Administrator   Категорія: Новини

Різдво – одне з найважливіших християнських свят, яке є спільним для усіх християн. Різдвяні свята – час, коли казка оживає. Учні школи під час канікул ділилися традиціями святкування новорічно-різдвяних свят у своїх родинах.

Протягом січня 2021 року у школі реалізовувався учнівський проєкт «Бабусине Різдво» (он-лайн марафон новорічно-різдвяних посиденьок).

Метою проєкту було поєднання культурних традицій християнства з сучасними традиціями відзначення свят новорічно-різдвяного циклу.

Учні репрезентували сучасні традиції святкування новорічно-різдвяних свят у своїй сім’ї.Надзвичайно радісно з того, що ми маємо можливість проводити такі заходи, хоча, прикро, що в онлайн-режимі. Усі ми дбаємо про те, щоб кожен день приносив радість, добро та щастя. І не лише дітям, але й дорослим. Дякуємо кожному учаснику, який долучився до такого масштабного заходу і надіслав нам свої вітання. Маємо надію, що в подальшому наш проєкт буде реалізований в іншому форматі, в нових формах, в новому розвитку.