Подорож у світ повчальної казки [3-А клас]

15.02.2024   Administrator   Категорія: Новини

Культпохід в театр - це не просто дозвілля, це і навчання, і виховання. Цього разу учні 3-А класу побували на прем'єрі вистави "Снігова Королева", створеній за мотивами однойменної казки Ганса Андерсена. Перегляд вистави викликав в душі кожної дитини  цілий вир  почуттів - від тривожних до радісних. Адже, театр - найбільш демократичний вид мистецтва для дітей, один із найдієвіших засобів гармонійного розвитку дитини, який заставляє її не лише вербалізувати свої почуття, але  і мислити.
Дорогою до обласного театру актора і ляльки, ми зупинились біля пам'ятника Соломії Крушельницької, пригадуючи творчий шлях талановитої легенди оперної сцени. Безмежна любов С.Крушельницької до мистецтва - є чудовим взірцем наслідування і виховання почуття прекрасного у наших дітей.

Театр Обласний Театр Актора І Ляльки Тернопіль