Писанкова країна

12.04.2018   Administrator   Категорія: Новини

"Котилася писанка з гори на долину,
Прикотилася під червону калину,
Калинонько мила, дай червоні намистинки,
Прикрасити Великодні писанки й корзинки"

Кожного року у світлий четвер в нашій школі організовується традиційна шкільна виставка на тему "Котися, писанко". На ній представлено великодні композиції, писанки, крашанки, декоративні вироби, чудернацькі декоративні деревця і квіткові букети, які додають нашому педагогічному та учнівському колективу святкового настрою.

Акція милосердя для дітей-сиріт і солодка домашня випічка "Великодні смаколики", які учні разом із своїми мамами і бабусями випікають, розпродуються на ура. Виручені гроші вчитель образотворчого мистецтва Галина Степанівна Гаргура разом із своїми вихованцями Анастасією Регою, Милою Златою, Андрієм Лабащуком і Вікторією Лютак, учнями 7-Б класу, відносять в дитячий будинок. Нехай благословенні будуть всі, які не байдужі до ближніх!