Перший урок у 3-А класі

09.09.2015   Administrator   Категорія: Новини

День знань у загальноосвітній школі №5 минув на патріотичній ноті. У кожному класі відбулося чимало незабутніх та цікавих для учнів заходів. В урочистому та піднесеному настрої у бібліотеці для дітей №2 провела для своїх учнів урок класний керівник 3-А класу Наталія Фаріон. Темою заняття було «Діти - наші квіти». Учитель наголосила на тому, що саме нова генерація, нове покоління зможе подарувати Україні велике та щасливе майбутнє. Тільки посадивши добре зерно, можна зібрати гарний урожай. З кроку кожного з нас вибудується щось гарне, світле і величне. І якщо ми не будемо діяти, щось робити, то нічого з цього не буде. Наталія Фаріон торкнулася і теми війни, яка останнім часом відгукується в серцях багатьох українців. Біль, втрати та негативні наслідки, які віють від неї, пригнічують як і дорослих, так і малих. Третьокласниці разом із педагогом не могли не згадати цього дня однього з колишніх учнів їхньої школи - Олександра Орляка, який віддав своє життя за Україну, за світле майбутнє кожного з нас. 6 вересня хлопцеві виповнилося б 25 років. Діти активно брали участь в обговоренні, долучалися до розмови та читали листи, які вони адресували бійцям, котрі виконують поставлені завдання в зоні проведення АТО.
   Мама школярки Вікторії Неля Найдух задоволена тим, що в цей день у школі провели саме такий патріотичний урок.

Джерело: te.20minut.ua