Патріотичний флешмоб

11.03.2015   Administrator   Категорія: Новини

10 березня по усіх школах України проходила акція "Наречемось України вірними синами", присвячена 200-ій річниці від дня народження Михайла Вербицького - композитора, який написав музику до вірша "Ще не вмерла України, ні слава, ні воля" та 150 років від того часу, як ця пісня стала єдиним Державним Гімном. Учні нашої школи стали активними учасниками цього патріотичного флешмобу. Вони вишукувалися на урочисту лінійку з прапорцями та плакатами в руках, розповідали про свою любов до рідної землі (Мосула Устим - учень 2-Б класу), а також згадали "Заповіт" великого сина українського народу, поета, Кобзаря Тараса Шевченка (Вікторія Гайда, Стрелецький Арсен - учні 7-А класу). Наприкінці флешмобу уся школа заспівала Державний Гімн України.

Патріотичний Флешмоб 5 Школа Тернопіль Флешмоб