«Парадигма освітніх інновацій-2020»

18.11.2020   Administrator   Категорія: Новини

Уже доброю традицією у школі стало проведення шкільного етапу міського конкурсу «Парадигма освітніх інновацій», який організовується  для педагогічних працівників. Метою конкурсу є залучення учителів  до творчої продуктивної діяльності щодо вдосконалення освітнього процесу, моделювання власних шкільних моделей  і їх практичне  застосування як у власній педагогічній діяльності так і в освітньому процесі школи загалом.

Цьогоріч педагоги-новатори Шмир Ольга Зіновіївна, Кравчишин Анатолій Тарасович, Музика Наталія Степанівна,  Півторак Ліля Володимирівна, Коваль Ганна Іванівна та Борух Зоряна Василівна  представили педагогічні здобутки та перспективні моделі  власного професійного розвитку під час круглого столу, який відбувся 09 листопада 2020р., у двох напрямках: «Модель траєкторії професійного розвитку вчителя» та «Школа – простір без насильства».

Компетентним журі була визначена переможець конкурсу - Музика Наталія Степанівна, учителька інформатики, яка успішно презентувала напрацювання з теми: «Запровадження системи «Єдина школа» як навчальної платформи для ЗЗСО з метою здійснення дистанційного навчання».

Бажаємо Наталії Степанівні успіхів на міському етапі!

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
Поділіться з друзями