«Парадигма освітніх інновацій – 2015»

24.12.2014   Administrator   Категорія: Новини

15 грудня 2014 року в актовій залі школи відбувся педагогічний форум на тему: “Створення перспективних моделей розвитку інноваційного середовища навчального закладу» у рамках ІІ міського конкурсу педагогічних працівників ЗНЗ «Парадигма освітніх інновацій – 2015».

«Парадигма освітніх інновацій – 2015» – це ІІ міський конкурс освітніх інновацій, тобто уперше створених, удосконалених або застосованих педагогічними працівниками міста дидактичних, виховних, управлінських систем, їх моделей чи компонентів, що суттєво поліпшують результати навчально-виховної діяльності.

Метою Конкурсу є залучення педагогів до творчої продуктивної діяльності щодо вдосконалення науково-методичного забезпечення освітнього процесу, моделювання і практичного застосування інноваційних освітніх парадигм у загальноосвітніх навчальних закладах.

Учасники конкурсу

Гуменюк Марія Мирославівна, учасник конкурсу, вчитель трудового навчання
Проект "Використання інтерактивних технологій для розвитку творчої діяльності
на уроках трудового навчання"

Олексієнко Оксана Богданівна, учасник конкурсу, вчитель фізичної культури
Проект "Організація різних форм занять фізичної культури та їх роль у формуванні фізичного та естетичного розвитку учнів"

Фаріон Наталя Антонівна, учасник конкурсу, вчитель початкових класів
Проект "Формування естетичної компетентності молодшого школяра як передумова розвитку творчої особистості"

Гірняк Галина Ярославівна, учасник конкурсу, вчитель англійської мови та літератури
Проект "Діти - дітям"

Вчителі англійської мови: Погоріла О.І.,ЧерновськаЖ.І., Заверуха Н.Б.,
Солтисяк О.Л., Ситар Я.Б.,
Хміляр М.З.
Проект "Від навчання - до успіху"

Журі конкурсу

Хвилинка гумору. Застосування інтерактивних технологій на практиці ;)

Бажаємо успіху нашим конкурсантам!

Парадигма Освітніх Інновацій - 2015