Пам'яті Олександра Орляка присвячується...

06.02.2016   Administrator   Категорія: Новини

Учениці 10-А класу Анастасія Черняк та Анастасія Паращук створили відеоролик, присвячений пам'яті великого Українця, Лицаря Олександра Орляка. Школа ніколи не забуде свого учня-героя. Висловлюємо подяку за допомогу у створенні  фільму: Андрію Орляку, Ковалю Сергію Васильовичу, Гуцул Зоряні Богданівні та Світлані  Кричківській.

Натхненні подвигами наших живих і полеглих героїв, ми, учні 10-А класу, створили відеоролик про Сашка як данину пам’яті його героїчного вчинку. Славетний Герой, як і ми сьогодні, сидів колись за такою ж шкільною партою, мріяв, любив, будував плани на майбутнє… У відповідальний для країни час, ні на мить не вагаючись, пішов боронити рідний край від загарбників і віддав своє життя за мирне небо. Ми хочемо, щоб його ім’я залишилося в історії і в серцях майбутніх поколінь як взірець служіння нашому народу.

Анастасія Черняк, Анастасія Паращук