П’ятикласники ТСШ№5 стали першими наймолодшими відвідувачами музею-крипти Архикатедри

26.04.2018   Administrator   Категорія: Новини

П’ятикласники нашої школи стали першими наймолодшими відвідувачами музею-крипти Архикатедри (так сказав о.Орест smiley)

У понеділок 23 квітня понад 30 п’ятикласників нашої школи стали першими відвідувачами щойно відкритого музею-крипти Архикатедрального Собору УГКЦ. Учнів з радістю зустрів парох о.Орест Павліський, а екскурсію для школярів провів особисто о.д-р. Віталій Козак, Урбальний вікарій м. Тернополя, Єпископський вікарій з питань стратегії розвитку Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Школярі почули історію та роздивлялись старе місто,яке майже повністю було втрачене під час Другої світової війни на бронзовому макеті Тернополя, який є біля архикатедри. А відтак, відвідали експозицію «Тернопіль сакральний», де ознайомились з історією сакральних пам’яток давнього Тернополя. Отець Віталій цікаво розповів про важливі моменти з історії давньої Тернопільської греко-католицької парафії, а також ознайомив із важливими фактами і деталями про багатовікове співіснування греко-католицької, римо-католицької та єврейської громад у нашому місті. На кінець екскурсії всі разом піднялись на оглядову вежу і побачили надзвичайно красиві краєвиди файного міста Тернополя.