Останній дзвінок - 2019

05.06.2019   Administrator   Категорія: Новини

31 травня о 10:00 год. на подвір’ї нашої школи зібралися учні 1-11 класів, педагогічний колектив та батьки школярів, щоб відзначити свято Прощального дзвоника у стінах рідної школи. Це свято сповіщає учнів про закінчення ще одного навчального року, а для випускників, учнів 11-х класів, шкільний дзвінок продзвенів востаннє у рідній школі та провів їх у доросле життя. Цьогорічне свято мало свій дрес-код – елемент червоного кольору в одязі. Ведучими свята були учні 4-Б та 11-х класів, що стало символічним переплетенням дитинства з юністю. Традиційно на початку свята пролунав гімн України, після чого директор школи – Поврозник П. І. привітав усіх присутніх зі святом та висловив щирі побажання випускникам.Окрім святкування закінчення навчання, батьки, учні та вчителі вшанували пам’ять всіх загиблих за Україну хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних  дошок – О. Орляка та М. Лукасевича. Музичними номерами та напутніми словами випускників привітали їхні батьки, вчителі та класні керівники. Кожен випускний клас підготував танцювальний номер. В одному з таких номерів, разом з випускниками, танцювала їхня класна керівничка. Випускники театралізовано передали факел знань учням 10-х класів, дійство супроводжувалося танцювальним флешмобом та виконанням пісні «Сонце нам сяє». Наприкінці свята випускники заспівали відому пісню «Старі фотографії» гурту «Скрябін». На порозі школи було зроблено арку з їхніми дитячими та шкільними фотографіями, які всі охочі могли переглянути та розділити з 11-класниками сумні та радісні події їхнього життя. На завершення свята пролунав прощальний дзвінок. Для випускників він сумний, а для всіх учнів школи він сповістив про початок чудової пори - канікул.