Міський огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності «З Україною в серці»

27.04.2015   Administrator   Категорія: Новини

24 квітня у нашій школі було проведено міський огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності ЗНЗ і ПНЗ міста «З Україною в серці». Програма огляду висвітлювала  таланти учнів школи. Конкурсанти художньої самодіяльності у вокальному, хореографічному, інструментальному та декламаторському жанрах вражали  сценічною культурою та оригінальністю творчої манери, технікою та емоційністю виконання, артистичністю, силою і сценічною виразністю голосу і, звичайно, зовнішнім виглядом виконавців. Було представлено 12 номерів за участі юних співаків, танцюристів та літературних читців:

хоровий колектив «Веселі голоси», молодша вікова категорія, художній керівник
Чех Зоряна Любомирівна

номінація «Читці», Нестор Проць, старша вікова категорія, художній керівник Оберванюк Оксана Іванівна

зразковий ансамбль сопілкарів «Дударики», середня вікова категорія, художній керівник Гарник Оксана Михайлівна

хореографічний ансамбль «Star dance», молодша вікова категорія, художній керівник Кузьменюк Тетяна Олександрівна

вокальний ансамбль «Сонячний віночок», середня вікова категорія, художній керівник Мидзин Ірина Болеславівна

хореографічний ансамбль «Веселі пустуни», молодша вікова категорія, художній керівник Кузьменюк Тетяна Олександрівна

зразковий ансамбль сопілкарів «Дударики», молодша вікова категорія, художній керівник Гарник Оксана Михайлівна

вокальний ансамбль «Чарівна квітка», середня вікова категорія, художній керівник Мидзин Ірина Болеславівна

хоровий колектив «Веселі голоси», молодша вікова категорія, художній керівник
Чех Зоряна Любомирівна

Усі художні номери відзначалися оригінальністю та неповторністю. Глядачі аплодували із захватом кожному учасникові заходу. Впевнені, що саме такі виступи сприяють розвитку самосвідомості учнів, відшліфовують їх вміння, таланти, допомагають дітям відшукати в своїх душах острівки доброти, щирості, моральності.

5 Школа Тернопіль Огляд Художньої Самодіяльності