Новорічно-різдвяна "Рукавичка" на новий лад. 7-Б клас

26.12.2015   Administrator   Категорія: Новини

Новорічні свята – це час радісної і дивовижної атмосфери. Це добрі та світлі дні, що втілюють наші мрії і надії, радість зустрічі з рідними та близькими нам людьми. Тож учні 7-Б класу вирішили підготувати невеличку виставу для вихованців своєї першої вчительки Дзьоби Оксани Вікторівни, адже праця вчителя ніколи не закінчується і зв'язок між поколіннями не переривається. Так, на один день, 24 грудня, семикласники стали учасниками казки "Рукавичка". І не простої, а на сучасний лад.

Казка – це дитинство, а якщо її постановка має щось нове, то вся вистава сприймається по-новому. Саме таку можливість мали глядачі – учні, батьки та вчителі школи, переглядаючи чудові сценки із знайомої всім історії. Було весело, цікаво та оригінально, адже юні артисти добре передали жартівливість казки на новий лад. Семикласники співали, танцювали, грали на фортепіано та скрипці, та навіть каталися на роликах. Наприкінці заходу вони защедрували, побажали усім успіху у Новому році та пригостили гостей солодощами.

Рукавичка На Новий Лад