Новорічно-різдвяна феєрія

24.12.2020   Administrator   Категорія: Новини

Зимові новорічні свята – найкраща, найважливіша подія року. До них готуються всі, їх з нетерпінням чекають і дорослі, і малі. Новорічні клопоти починаються, як правило, з пошуку красуні-ялинки та незвичайного привітання, аби створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива.

З кожним роком все більше людей віддають перевагу штучним ялинкам. У школі відбулася щорічна виставка «Замість ялинки - зимовий  букет». Метою виставки є збереження зеленого багатства планети – лісів. Молодь привчається до думки, що замість живих ялинок можна прикрасити оселю на новорічні свята невеликими оригінальними композиціями, які зібрані без шкоди для природи. Тому новорічні прикраси діти створили власними руками, зробивши святкові композиції. Серед експонатів можна було побачити стилізовані ялинки, новорічні букети, новорічні композиції, сувеніри, різдвяну атрибутику.

Також учні долучились до виставки новорічно-різдвяних листівок-привітань,  просякнутих дитячими побажаннями та віншуваннями, яка проходила у шкільних коридорах. Кожен клас представив свій шедевр, який заслуговує найвищої оцінки.

Велика подяка здобувачам освіти та їх батькам, класним керівникам за креативність, талант та бажання творити. Створити свято у своєму домі не знищуючи природу – це зручно, гарно, актуально і навіть модно в наш час!

 

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
Поділіться з друзями