Нізащо в світі!

08.05.2022   Administrator   Категорія: Новини

8 травня, в День пам'яті та примирення, вся країна схиляє голову та згадує всіх учасників Другої Світової війни.

Напередодні Дня перемоги в нашій школі пройшла низка традиційних патріотичних заходів.

Для учнів закладу були проведені класними керівниками онлайн-уроки пам’яті на яких висвітлили події Другої світової  війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни.

Педагог-організатор разом із учнівським самоврядуванням розробила онлайн-захід “Нізащо в світі”. Метою якого було виховувати у дітей почуття патріотизму; поважне відношення до історичної пам’яті свого народу; моральну культуру учнів, розвивати здатність відчувати, співпереживати, вміння слухати оточуючих.

Пам’ятаємо тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, воїнів та інших загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.

Україна не хоче руйнувати, а хоче Створювати і Будувати! Ні – війні! Нехай буде Мир!