Небесна Сотня. Герої не вмирають!

19.02.2021   Administrator   Категорія: Новини

19 лютого навчальний день у школі  був присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Літературно-музичну композицію до цього пам’ятного дня підготували учні 4-Б класу спільно із своїми наставниками Півторак Л.В. та Дзьобою О.В.

Під час заходу учні змогли ознайомитися з історичними подіями, які відбувалися на майдані Незалежності у грудні 2013 – лютому 2014 року, гідно вшанувати подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Подвиг Небесної Сотні — це наша гордість і орієнтир до відсічі ворога та побудови вільної незалежної держави, - Саме Герої Революції Гідності пробудили наш патріотичний дух. Герої не вмирають, пам’ять про них завжди житиме у наших серцях.