Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін «Планета – мій дім».

12.04.2021   Administrator   Категорія: Новини

Учні 2-А, 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б класів  разом з вчителем інформатики Шмир О.З. долучилися до проведення найбільшого уроку в світі з екології та кліматичних змін «Планета – мій дім». Протягом 8 та 9 квітня 2021 року здобувачі освіти дізналися більше про екологічні проблеми, кліматичну кризу, її причини та наслідки. Учні розв’язували ребуси, обговорювали екологічні проблеми, переглядали відео про те, як їх однолітки з усього світу ставляться до однієї з екологічних проблем – зміни клімату, знайомилися з презентацією, проглядали мультфільм про те, що роблять діти в усьому світі, щоб зупинити кліматичну кризу. Також виконували ігри, руханки з посібника «Граючи, змінимо світ» та розробляли рекомендації використання в повсякденному житті алгоритму дій щодо позитивного впливу кожного із нас на клімат.  Саме такі уроки надихають учнів своїми щоденними вчинками протидіяти зміні клімату.

Планета – Мій Дім