«Найбільший урок у світі» (World’s Largest Lesson)

16.05.2019   Administrator   Категорія: Новини

16 травня 2019 р. до нашої школи завітали представники AIESEC – міжнародної молодіжної організації, що надає можливість молоді віднайти та розвинути свій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство.

Адже саме цього року AIESEC в Тернополі підтримує всесвітню ініціативу від ЮНІСЕФ «Найбільший урок у світі» (World’s Largest Lesson). Представники AIESEC – Тетяна та Зоряна, провели урок для учнів 7-х класів. Протягом заняття вони розповіли школярам про Цілі Сталого Розвитку та методи їх досягнення, про те, що робити зміни можна і на локальному рівні, впливаючи на свою область та Україну загалом. Під час уроку учні працювали в групах, переглядали відео, висловлювали власні думки щодо захисту екології та обговорювали конкретні дії, що спрямовані на вирішення екологічних проблем.