Нацгвардія зустрічала 5 школу

04.06.2018   Administrator   Категорія: Новини

Літня практика для восьмикласників нашої школи почалася дуже незвично. Ми побували в гостях у частині Національної гвардії, котра базується в Тернополі. Тут проходять службу воїни з різних куточків України. Для них створені гарні умови: спортивний майданчик, затишна казарма, привітна їдальня... Хлопці мають можливість зустрітися з рідними та виходити у місто. На патрулювання нацгвардійці беруть із собою вірних чотирилапих помічників - вівчарок. Нам вдалося побачити, як проходять їхні тренування. Це захопливе видовище. Собаки виконують не лише голосові команди, але й чудово розуміють жести своїх наставників. Учні ж, у свою чергу, мали можливість ознайомитися не тільки з побутом військовослужбовців, але й на власні очі побачити сучасне озброєння та солдатську амуніцію. Психолог частини радо відповідав на всі запитання і запросив нас ще не раз завітати до нацгвардійців.