Модель учнівського самоврядування [ТСШ №5]

25.12.2015   Administrator   Категорія: Новини

Учнівське самоврядування — це реальна участь школярів у вирішенні завдань, що стоять перед школою. Саме у стінах освітнього закладу в учнів  формуються ті якості, які потім у дорослому житті допоможуть їм стати соціально-активними, компетентними, здатними приймати свідомі рішення та відповідати за них. А головне – школярі можуть переконатися в тому, що навіть найнеможливіші наші фантазії насправді можуть бути здійснені, якщо їх ретельно відпрацювати. Виходячи з мети та завдань, у нашій школі створене  виховне середовище для виявлення й розвитку реальних і потенційних можливостей учнів. Заснована учнівська рада уособлює демократичну та самодіяльну атмосферу, захищає й забезпечує права всіх учасників колективу, сприяє формуванню в них громадянськості, організаторських якостей, допомагає педагогічному колективу в проведенні різноманітних заходів, виступає їх ініціатором. Школа керується інтересами і потребами дітей, тому наш заклад став улюбленим місцем, де учні  не лише навчаються, а й живуть повноцінним духовним життям.
   Пропонуємо вашій увазі модель учнівського самоврядування у ТСШ №5:

Учні нашої школи пройшли у ІІ етап міського конкурсу моделей та символіки органів учнівського самоврядування, позмагалися з командами інших шкіл у фіналі та зайняли ІІІ місце:

Учнівське Самоврядування Модель Учнівського Самоврядування Учнівська Рада