Міжнародний день миру

09.10.2022   Administrator   Категорія: Новини

Традиційно 21 вересня в Україні та й в у сьому світі відзначають Міжнародний день мируМир – це не означає виграти чи програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
З нагоди Дня миру у нашій школі пройшли тематичні заходи. Зокрема серед учнів початкових класів (2-А та 3-Б) відбувся тематичний флешмоб "Миру та перемоги рідній Батьківщині", під час якого діти на синьо-жовтих голубах писали слова "Що означає для мене мир" і кріпили їх на плакат. Щирі посмішки на дитячих обличчях говорили про те, що вони задоволені своєю участю в такій серйозній справі.
Міжнародний день миру – це свято покликане змусити кожного не тільки задуматися, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі, адже найбільше у світі щастя – жити і працювати під мирним небом.

Міжнародний День Миру