Міжнародні дистанційні конкурси «ОЛІМПІС»

25.02.2017   Administrator   Категорія: Новини

З 1 по 30 листопада 2016 року відбулися Міжнародні дистанційні конкурси «ОЛІМПІС» для учнів 1-11 класів з таких предметів: математика, англійська мова, українська мова і література, інформаційні технології, біологія і природознавство.  В освітніх конкурсах «Олімпіс 2016 — Осіння сесія» загалом взяли участь понад 8 тисяч учнів з 700 шкіл. Серед учасників конкурсу були також 57 учнів 4-10 класів нашої школи, які змагалися з різних предметів. У вівторок 22 лютого 2017 р. в актовій залі школи відбулося нагородження усіх учасників конкурсу. Варто відзначити, що 47 учнів стали переможцями конкурсів з різних предметів і отримали 70 іменних дипломів І, ІІ, ІІІ ступенів, а також 28 грамот за участь у конкурсах. Окремо іменні сертифікати отримали також і вчителі школи Галайда О.Я., Гірняк Г.Я. та Славська О.Л., які організували участь учнів у конкурсах.

У березні 2017 року відбудеться наступний конкурс «Олімпіс 2017 - Весняна сесія»! Запрошуємо учнів 1-11 класів долучитися і взяти участь у цих конкурсах. Просимо також вчителів та батьків максимально заохочувати дітей до участі в різноманітних інтелектуальних змаганнях, адже вони є важливим кроком у вирішенні проблеми розкриття обдарованості, а конкурси — дієвим шляхом виявлення і реалізації можливостей юних обдарувань. Для успішної роботи із талановитою дитиною необхідно дати їй можливість виявити себе, повірити у свої сили, отримати задоволення від процесу навчання, не допустити втрати спонтанної активності дитини.

Головна мета освітніх конкурсів «Олімпіс»:

• Зацікавити учнів навчальним предметом.
  • Підвищити мотивацію до навчання.
  • Повторити матеріал навчального предмету.
  • Надати можливість учням перевірити свої знання.
  • Виявити теми, в яких учень має труднощі.
  • Развивати навички роботи з комп’ютером.
  • Стимулювати використання інформаційних технологій в освітньому процесі.
  • Урізноманітнити процес навчання.
Завдання конкурсу згруповані відповідно до освітньої програми і поділені на 11 рівнів складності:
24 завдання

Кожний рівень складається з  24  цікавих завдань різних типів. Завдання мають різний ступінь складності і оцінюються різною кількістю балів.

Тривалість конкурсу - 40 хвилин.

Конкурс відбуватиметься  з   01.03.2017 до 31.03.2017  на сайті www.olimpis.com.ua. Взяти участь у конкурсі можна в будь-який зручний час.

Всі учасники  конкурсу отримають друковану грамоту, а переможці будуть нагороджені дипломами I, II або III ступеня.

Результат або «Випереджає»

Нагородження

Результат 90-100% або випереджає 90-100% учасників

Диплом I ступеня

Результат 80-90% або випереджає 80-90% учасників

Диплом II ступеня

Результат 70-80% або випереджає 70-80% учасників

Диплом III  ступеня

Результат менше 70% і випереджає менше 70% учасників

Грамота

Учні з класів, у яких беруть участь більше 10 учнів, додатково отримають закладки «Олімпіс».

Вартість участі, якщо учня реєструє вчитель-куратор, — 50 грн. Вартість індивідуальної участі у всіх конкурсах — 100 грн.

Оплативши участь, учень має право взяти участь як у одному, так і в двох, трьох чи більше конкурсах «Олімпіс 2017 - Весняна сесія» з таких предметів: математика, англійська мова, українська мова і література, інформаційні технології, біологія і природознавство. За участь у кожному конкурсі учням видаються окремі друковані дипломи або грамоти. Пароль учня для підключення до всіх конкурсів один і той же.