Міський огляд-конкурс фольклорних колективів «Від Катерини до Водохреща»

22.12.2015   Administrator   Категорія: Новини

16 грудня відбувся міський огляд-конкурс фольклорних колективів «Від Катерини до Водохреща» метою якого є відродження народних традицій, стимулювання дітей до творчої активності, виховання поваги до культурно-мистецької спадщини нації, сприяння розвиткові естетичного смаку та подальшого зростання виконавського рівня дитячих самодіяльних колективів.
   Учні ТСШ№5, під керівництвом педагогів-організаторів Шимківа Д.Б. та Поврозник Р.А. підготували фрагмент обряду "Запросини долі на кашу". Наші учасники продемонстрували багатогранність своєї творчості, зуміли передати автентику новорічно-різдвяних дійств та відтворити на шкільній сцені дух національних традицій, пронизаний глибинно українським світовідчуттям, добротворчістю та гумором.
  Юні артисти: Шідловська Владислава (10-А клас), Кузів Марта
(10-А клас), Сус Поліна(10-А клас), Дуркач Діана (10-А клас), Гірчак Анастасія (10-А клас), Паращук Анастасія (10-А клас), Петрусяк Арсен (9-А клас), Самохін Максим (9-А клас), Зіник Тетяна (8-А клас), Дерень Олександр (8-А клас), Боднарчук Віктор (8-А клас), Дуркач Вікторія (1-Б клас), Петрусяк Давид (1-А клас).

Від Катерини До Водохреща Фольклорний Колектив