Ми - нащадки козацької слави

22.10.2019   Administrator   Категорія: Новини

16.10.2019 р. класними керівниками проведено конкурс-змагання «Ми – нащадки козацької слави» між учнями 5-х класів. Метою заходу  приуроченого Дню  українського козацтва, Дню Захисника України, Дню створення УПА та свята Покрови Пресвятої Богородиці, стало виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів українських - козаків. Команди хлопців з трьох 5-х класів взяли участь у конкурсах на швидкість, спритність, витримку, тематичних вікторинах, де проявили свою ерудованість з історії українського козацтва та традицій українського народу. Незважаючи на те, що перемогу здобула команда учнів 5-Б класу, всі школярі довели, що вони є гідними нащадками і продовжувачами славного козацького роду.