Матусю! За все, що маю, дякую тобі!

08.05.2022   Administrator   Категорія: Новини

День матері - це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, підтримає, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

До Дня Матері у школі педагог-організатор разом із класним керівником 2-Б класу організували відеопривітання “Матусю! За все, що маю, дякую тобі!”, в якому з дитячих вуст пролунало безліч компліментів, лагідних слів та найщиріших побажань.

Також були проведені загальношкільні акції “Найкраща мама на світі” та “Квіти-компліменти для мами”. Учні з радістю приймали участь: розповідали про свою маму, малювали її портрет, виготовляли квіти з різноманітними словами-компліментами.

Тож від усієї душі вітаємо дорогих мам із святом! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!