"Мандаринки з Греції". Урок-практикум із всесвітньої історії у 6-Б класі

13.02.2022   Administrator   Категорія: Новини

Як доповнення до презентації уроку історії надсилаю завдання,які виконували учні:

- підібрати епіграф до уроку
- які Ваші очікування від уроку
- робота над поняттям "антична цивілізація"
- робота з лінією часу і хронологічною таблицею
- робота з контурною картою
-перерахувати найважливіші досягнення стародавніх греків,якими людство користується по сьогоднішній день і розмістити їх по важливості так як Ви думаєте.
-як би Ви оцінили рівень розвитку демократії в Україні, США, Росії і стародавній Греції.Розмістіть їх по важливості на 1-4 місця і аргументуйте свою думку.
-чи вбачаєте Ви будь-яку аналогію між історією давньої Греції і історією сучасної України.
-як би у Вас була така можливість,які уроки стародавньої Греції Ви порекомендували б засвоїти В.Путіну, сьогоднішньому президенту Росії.
- презентація домашніх творчих завдань: малюнки, вірші,кросворди про давню Грецію та відгуки учнів,які подорожували Грецію.

Урок було проведено у формі історичного турніру між командами. Клас визначав капітанів команд. Капітани самі набирали команду. За кожну правильну відповідь команда отримувала мандаринку. Одна мандаринка=чотири бали. Відомість оцінювання вели капітани команд.

вчитель історії, Поврозник Петро Іванович

Уроки Історії