"Будьмо сівачами милосердя"

17.05.2016   Administrator   Категорія: Новини

Назва проекту: "Будьмо сівачами творчості та милосердя"

Девіз проекту: "Щоб добро і щастя разом крокували, Любов свого серця людям дарували" (Гаргура Г.С.)

Кожного року напередодні Великодніх свят у нашій школі проводиться шкільна виставка на тему: "Котилася писанка". Учні нашої школи представляють свої найкращі творчі роботи і композиції великодніх кошиків, а також ярмарок-продаж солодкої домашньої випічки. Разом з батьками, бабусями діти випікають солодощі. Акція милосердя під назвою "Поділись теплом". Організатор - вчитель образотворчого мистецтва Галина Степанівна Гаргура, яка започаткувала власний проект "Будьмо сівачами творчості та милосердя". Виручені кошти з ярмарки разом з подарунками учні з Галиною Степанівною і учнівським самоврядуванням віднесли в дитячий будинок "Малятко".

Волонтерство Благодійність Благодійний Ярмарок