Квест

27.04.2015   Administrator   Категорія: Новини

Відповідно до рішення Тернопільської обласної ради від 20.11.2014року №1824" Про оголошення 2015 року в Тернопільській області Роком повстанської звитяги ", 15 квітня 2015 року був проведений шкільний краєзнавчо-інтелектуальний квест серед учнів 7-8 класів. Школярі не просто блукали "стежками Тернополя", а шукали підказки, куди їм іти далі, використовуючи свої знання з історії міста. Кожний наступний пункт призначення учням повідомляли, якщо вони правильно виконували поставлене завдання. Учасники мали змогу позмагатися у знанні визначень, дат та подій, пройти екзамен на швидкість, вправність, кмітиливість. Шкільний квест - це чудовий спосіб розвивати комунікабельність і мобільність, та весело провести свій час.