Конкурс на кращий вишитий український костюм «Випускник-2015»

15.05.2015   Administrator   Категорія: Новини

Костюми у національному стилі продемонстрували тернопільські випускники на відбірковому турі конкурсу українського вишиваного костюма в рамках загальноміського свята “Випускник-2015”. Своєрідний показ мод відбувся 14 травня у нашій школі. А традиція одягати на випускний костюми із вишивкою існує в нашому місті вже восьмий рік.
Учасниками конкурсу були здебільшого дівчата, проте прийшло й кілька хлопців. Одинадцятикласниці кажуть, що костюми у національному стилі одягнуть на урочисту частину, а для вечора придбали вечірні та коктейльні сукні. Випускниці цього року вразили креативністю свого вбрання. Дівчата були не лише традиційних вишитих сорочках та спідницях, але й у стилізованих сукнях. Багатьом із них наряди вишивали їхні мами, а також професійні майстрині. Нашу школу представляли:

Мукан Віталій, 11-А клас, «Родина у вишиванках»

Бутковська Яна, 11-Б клас, «Вишитий жіночий стилізований костюм»

Корець Вікторія, 11-Б клас, «Жіноча вишита сорочка»

Вишиванки 5 Школа Тернопіль