IV Наукові пікніки у Тернополі

23.05.2016   Administrator   Категорія: Новини

22 травня на Театральному майдані міста Тернополя відбулися IV Наукові пікніки, під час яких демонструвалися досліди з хімії, фізики, біології, а також різноманітні цікаві експеременти. У проекті взяла участь і наша школа: вчителі хімії Андрющенко Тетяна Юріївна, Ткачук Людмила Михайлівна, вчитель біології Радкевич Марія Миколаївна та учні - Шідловська Владислава (10-А клас), Паращук Анастасія (10-А клас), Олексюк Роксолана (10-А клас), Мидзин Віта (7-А клас). Учасники ТСШ №5 продемонстрували такі досліди: "Фараонові змії", "Кров без рани", "Самонадувні повітряні кульки" та "Зима в стакані". Проект «Наукові пікніки» покликаний популяризувати серед маси населення науку як просту і доволі цікаву справу, довести, що наукові експерименти – це аж ніяк не нудно і не важко, а навіть дуже захопливо ;)

Науковий Пікнік Тернопіль 5 Школа Тернопіль