ІІІ Всеукраїнський урок доброти

12.10.2020   Administrator   Категорія: Новини

«Гуманне ставлення до тварин»

5-6 жовтня ТСШ № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов долучилася до проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин. Захід проходив за ініціативи благодійної організації «БФ «Щаслива лапа». У ці дні відбулися уроки доброти у 10 класах школи. Впродовж уроків школярі мали можливість ознайомитися із правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблем безпритульних собак та котів, а також чинними правовими нормами, що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними. Здобувачі освіти переконалися у тому, що відповідальне та гуманне ставлення до тварин, піклування про них, робить наш світ кращим.