Хресна дорога у школі [2019]

17.04.2019   Administrator   Категорія: Новини

Вже стало доброю традицією впродовж майже 10 років для учнів та вчителів ТСШ №5 в часі Великого посту спільно з братами семінаристами ТВДС ім.Йосипа Сліпого та духовенством розважати над терпіннями та муками нашого Господа Ісуса Христа. У понеділок, 15 квітня, в стінах цього закладу знову звучали страсні пісні та глибокі духовні розважання над стаціями Хресної Дороги, які в цей раз зачитували педагоги школи. До учасників заходу з пастирським словом звернувся о.Іван Гавдяк, який побажав усім, «щоб у щоденнику їхнього життя червоними літерами були записані добрі справи, діла милосердя та порахована кількість їх молитов; а мир Божий, любов і радість знайшли місце в усіх серцях не тільки в день світлого празника Христового Воскресіння, але й супроводжували в кожну хвилину земного життя».