Хресна дорога у школі

10.04.2018   Administrator   Категорія: Новини

У понеділок, 2 квітня, на початок Страсного тижня, школярі та педагоги нашої школи разом з семінаристами ТВДС ім.Йосипа Сліпого та духовенством розважали над терпіннями та муками нашого Господа Ісуса Христа. Варто зазначити, що вже стало доброю традицією щороку в часі Великого Посту організовувати спільну Хресну Дорогу в межах цього навчального закладу. Особливістю цьогорічного заходу було те, що розважання над стаціями Хресної Дороги зачитували учні різних класів; дані розважання були розроблені вчителями школи. На початок зустрічі до присутніх учасників заходу з повчальним словом звернувся о.Андрій Дахим, капелан ТМКЛ №2, парох церкви св.Великомучениці Теклі. «Хресна дорога - це свідоцтво вічної незгасаючої любові Ісуса Христа до нас, яка освячена невинною Кров'ю, нечуваними стражданнями та незліченними Ранами Святого Тіла нашого Спасителя. Розважаючи про Христові страсті, Його терпіння і муки, ми йдемо за Ісусом, крок за кроком аж на гору Голгофу, де було виконано вирок смерті - розп'яття» - сказав о.Андрій. Священик побажав кожному глибоко пережити розважання та розпізнати себе серед тих, хто був з Ісусом в обличчі солдатів, плачучих жінок, Вероніки, киринейця чи інших героїв.

Джерело: www.tze.org.ua