«Happy Гав для Сірка» 2021

02.11.2021   Administrator   Категорія: Новини

Протягом жовтня учасники освітнього процесу школи  долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Happy Гав для Сірка» по збору кормів для підтримки чотирилапих друзів в притулках  утримання бездомних тварин.

29 жовтня та 1 листопада учні школи разом з  педагогом-організатором передали 80 кілограмів кормів в соціальну ветеринарну клініку «Друзі Хатіко» та в притулок для собак у с. Дичків Тернопільського району.

На допомогу безпритульним тваринкам школярі відгукнулися охоче – у багатьох вдома є свої тварини, або ж, навпаки, немає, але дуже хочуть.

Щиро дякуємо небайдужим учням, батькам та вчителям за участь у Всеукраїнській благодійній акції милосердя, допомоги та доброти. Друзі наші менші сподіваються на вашу підтримку в майбутньому.

Happy Гав Для Сірка