Громадський бюджет - 2020

18.09.2019   Administrator   Категорія: Новини

Як проголосувати за проект «Громадського бюджету - 2020»

З понеділка, 22 жовтня (00:00 год.) стартує голосування за проекти, які будуть реалізовані за кошти міста у 2019 році в рамках  «Громадського бюджету Тернополя». Голосування триватиме до 5 листопада включно. 

Віддати свій голос за один великий та один малий проекти можуть громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані та проживають у місті Тернополі. Відтепер, для максимальної зручності мешканців міста та завдяки нашому партнеру ПриватБанку голосування здійснюватиметься чотирма способами:
1. Увійшовши через систему BankID на сайті https://pb.rada.te.ua/
2. Шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування, відвідавши Центр надання адміністративних послуг у Тернополі (ЦНАП) в робочий час (пн-чт з 9:00 до 17:00 год. пт. З 9:00 до 16.00), пред’явивши паспорт або ID-картку (з довідкою про реєстрацію місця проживання особи);
3. Через мобільний додаток Приват24;
4. За допомогою Терміналів самообслуговування (ТСО) Приват-банку.
Тернополяни, які є клієнтами ПриватБанку, отримають повідомлення-запрошення  проголосувати через мобільний додаток Приват24, а після погодження залишається лише знайти проект, який бажаєте підтримати, та натиснути «голосувати». При цьому банк гарантує повну безпеку банківських рахунків для учасників голосування.
Окрім цього, Приватбанк розширює канали інформування і відтепер жителі Тернополя можуть голосувати за проекти за допомогою Терміналів самообслуговування (ТСО).
Для цього потрібно:
1. Вставити картку в термінал для авторизації в системі банку;
2. Обрати на головній сторінці "Голосування за проекти міст";
3. Надати згоду на передачу даних сайту "Громадський проект", натиснувши "Голосувати";
4. Обрати проект з галереї або знайти його за номером/словом з назви в пошуку;
5. Ознайомитися з проектом і проголосувати.
Наголошуємо, що кожен мешканець може віддати один голос за малий проект та один голос за великий проект. У підсумку голосування ті проекти, які набрали найбільшу кількість голосів до вичерпання обсягу виділених коштів (а це близько 11 млн. грн.) будуть реалізовані у 2019 року.
Ознайомитися з проектами, допущеними до голосування, можна на сайті https://pb.rada.te.ua.

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
Поділіться з друзями