«Голос народу – діти Героїв»

31.05.2023   Administrator   Категорія: Новини

В рамках підготовки до Міжнародного Дня захисту дітей та посилення національно – патріотичного виховання дітей та молоді учні Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов долучились до соціально – мистецького проєкту «Голос народу – діти Героїв», організованого донькою тернопільського поета, прозаїка та культурно-громадського діяча Василя Ярмуша Мирославою Ярмуш з дітьми українських захисників. За основу соціально - мистецького проєкту було взято поезію Василя Ярмуша «Україно моя», яку у форматі відео-вірша буде презентовано 1 червня 2023 року до Дня захисту дітей і декламуватимуть його виключно діти Героїв. Учні ТСШ №5, чиї батьки захищають Україну у війні читали поезію українською та англійською мовами.