Гай дитячих снів [3-Б клас]

07.11.2023   Administrator   Категорія: Новини

24 серпня група 1+1 media спільно з БФ "Озеленення України" в межах глобальної екологічної ініціативи з озеленення планети "Greening of the Planet" розпочали висадку дерев в пам’ять про дітей, життя яких обірвала війна. Ініціатива отримала символічну назву "Гай дитячих снів". "Все, що має плоди, які можуть споживати і тварини, і люди — символізує життя та його відновлення. Тому, коли ми зустрілися з робочою групою, 1+1 media та нашим оргкомітетом глобальної ініціативи, — прийняли рішення, що це будуть райські яблуні. Це, власне, про діток, бо ми впевнені, що вони одразу потрапляють в рай", — прокоментувала співорганізаторка проєкту та голова благодійного фонду "Озеленення України" Ганна Крисюк . До масштабного всеукраїнського руху доєднався 3-Б клас нашої школи.