Флешмоб «Молитва за Україну»

22.03.2015   Administrator   Категорія: Новини

20 березня в актовій залі школи відбувся флешмоб «Молитва за Україну», присвячений 150-річчю від дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Він пройшов у два етапи:

• для початкової школи о 12.20, де учнів коротко ознайомили з біографією Андрея Шептицького (перегляд мультфільму "Світло любові");
  • учні середньої школи знайомились з біографією предстоятеля Української греко-католицької церкви у вигляді презентації. Була поставлена сценка з життя - дитячі роки Андрея Шептицького (Стрелецький Арсен 7-А клас, Демидась Ганна 8-А клас, Гладчук Максим 9-В клас).

Закінчився флешмоб виконанням пісні "Боже великий, єдиний...". У флешмобі були задіяні учні гуртка "Нащадки козацької слави" (керівник Оберванюк О.І.).

Флешмоб