Екскурсія у музей політв'язнів [8-Б та 9-Б клас]

28.11.2016   Administrator   Категорія: Новини

25 листопада керівник військово-патріотичного гуртка “Юний патріот” Шимків Дмитро Богданович організував для учнів 8-Б та 9-Б класу похід у Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в'язнів. Екскурсію для школярів провів старший науковий співробітник музею Ігор Андрійович Олещук, розповівши чимало страшних історій, що тут відбувалися Відвідувачі музею можуть побачити і камери, і карцери, і знаряддя тортур, і предмети тюремного побуту.  Є карта СРСР, де нанесені місця ГУЛАГівських таборів для політв`язнів у Сибіру. Зібрано безліч матеріалів, що розповідають про діяльність ОУН-УПА та його лідерів. Предметом особливої гордості музею є розріз в натуральну величину великої криївки та колекція макетів повстанських криївок з інтер'єром, в тому числі і макет криївки Р. Шухевича у с. Августівка Козівського району Тернопільщини. Учнів глибоко вразила розповідь екскурсовода. Українська історія не зважди сонячна та безхмарна. І такий музей у Тернополі - тому підтвердження.