До Дня української писемності та мови

11.11.2019   Administrator   Категорія: Новини

08 листопада 2019 року, напередодні Дня української писемності та мови, у школі відбулася низка заходів.

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури  відбувся ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, в якому взяли участь 72 учні нашої школи та п’ятеро вчителів української мови та літератури. Диктант звучав на хвилях Українського радіо, додатково відбувалася онлайн-трансляція на суспільному телеканалі UA:ПЕРШИЙ і на сайті UA:Українське радіо, отож усі охочі мали нагоду взяти участь у Всеукраїнській акції єднання. Автор диктанту Від бересту – до "цифри" – Олександр Авраменко, який, власне, і читав текст.

Учні та учителі, які писали диктант, мали змогу перевірити правильність написання вже за 15 хвилин після його прочитання, адже текст оприлюднено  на сайтах суспільного мовника: UA:Українське радіо та UA: Cуспільне мовлення.

Хто ще не встиг перевірити свою грамотність, може зробити це зараз! (URL: http://nrcu.gov.ua/news.html?newsID=91500)

 

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 № 1/9-622, наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від  30.10.2019 № 255-од «Про проведення в області у 2019/2020 навчальному році XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», наказу управління освіти і науки від 04.11.2019 №387 «Про проведення в місті Тернополі у 2019/2020 навчальному році ХX Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика», з метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури i традицій українського народу, 08 листопада 2019 року відбувся шкільний етап ХX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь усі охочі учнів 3 – 11 класів школи. Поки журі працює над визначенням переможців, бажаємо усім учасникам Конкурсу творчих успіхів у вивченні рідної мови!

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
Поділіться з друзями