День захисника України

12.10.2017   Administrator   Категорія: Новини

14 жовтня Україна святкує День захисника України та Свято Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято – свято тих, хто захищав і захищає нашу Батьківщину та домівки! Тому учнівське самоврядування школи підготувало невеличкий флешмоб «Нашим захисникам з любов’ю» для вшанування мужності й героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

До Дня захисника України і Дня українського козацтва у бібліотеці школи створено тематичну експозицію «Відповідь нескореного народу».

З метою вшанування мужності та героїзму, захисників незалежності і територіальної цілісності, військових традицій Українського народу класними керівниками було проведено виховні години.

Не забуто про захисників і на сторінках альманаху школи. Цій темі присвячено розділ «Героям слава!» та «Школа гордиться своїми Героями».

Щиро бажаємо всім захисникам нашої держави мирного неба над головою, богатирського здоров’я та незламної волі!