День української мови та писемності 2021

18.11.2021   Administrator   Категорія: Новини

День української мови та писемності - свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. От і в цей особливий день наша школа цвіла від розмаїття вишиванок, святкового настрою й дружньої атмосфери.

За традицією, долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Шкільні коридори й двері класних кімнат майоріли цікавинками української мови. За що щира дяка всім словесникам, особливо, Костинській С.Й.

А мовно-літературний вояж для вчителів, фотоквест для учнів, ігри " Скрабл", " Битва поколінь", "Козацький покер" , організовані й проведені філологинею Гуцул.З.Б., стали родзинкою свята, основою жвавих обговорень, виру емоцій, висновків про значення української мови в житті кожного свідомого українця та допомогли зробити цей день нереально колоритним та емоційно забарвленим.

День Української Мови Та Писемності