День української мови та писемності-2020

10.11.2020   Administrator   Категорія: Новини

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.

Заклятий для сусіднього хижацтва.

Вона - твого життя міцна основа,

Певніша над усі скарби й багатства.

П. Куліш

В Україні щорічно 9 листопада відзначають День української писемності та мови. За православним календарем це день вшанування пам’яті преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

Учні нашої школи вирішили відзначити це свято, влаштувавши яскравий флешмоб. Кожен клас підготував з нагоди свята тематичний малюнок, який презентував на виставці у холі школи. До виконання завдання діти підійшли творчо і креативно. Головною традицією свята є загальнонаціональний радіодиктант, до якого долучилися учні та працівники школи.

Святкування дня писемності закінчилося декламуванням віршів відомих поетів про українську мову.

Учні поринули у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанували пам’ять видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Бережімо і плекаймо рідну мову, адже саме вона є джерелом народної пам’яті, що об’єднує минулі та прийдешні покоління, безцінною спадщиною, яка бережливо передається з роду в рід. Як сказав поет Борис Олійник: “І тільки Слово береже в основі безсмертя української душі!”