День Соборності України - 2022

24.01.2022   Administrator   Категорія: Новини

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. З нагоди цього дня та виховання у  школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу у  школі були проведені тематичні заходи.

Класні керівники провели годину спілкування із своїми класами, яка покликана була поглибити знання молоді про історію виникнення свята Соборності України та свободи, виховувати патріотичні почуття. Разом із учнівським самоврядуванням День Соборності України організовано у відео форматі.

Проведені заходи, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

День Соборності