Day 5. Presentation / Тиждень англійської мови у школі

24.11.2016   Administrator   Категорія: Новини

25 листопада в актовому залі нашої школи відбувся підсумковий захід "Presentation", приурочений Тижню англійської мови. Школярі, які мали досвід проживання за кордоном, поділилися своїми враженнями, підготувавши невеликий виступ "My experience abroad", а учні 11-А класу презентували глядачам "Театр тіней", який вони готували для міжнародного проекту «Go out from the Shadow». Наприкінці заходу відбулося нагородження переможців. Ними стали:

Конкурс плакатів «Posters»:

Серед  5-7 класів:

І місце – 5-Б клас

ІІ місце – 5-А клас

ІІІ місце – 6-В клас

Серед 8-10 класів

І місце – 10-А клас

ІІ місце – 8-Б клас

ІІІ місце – 8-В клас

У номінації "Креативність": 5-В клас, 6-А клас, 7-В клас, 7-А клас, 8-А клас

Ярмарок «Sweet sale»:

І місце – 9-А клас

ІІ місце – 10-Б клас

ІІІ місце – 9-В клас

У номінації «Креативність та художньо-естетичне оформлення»: 11-Б клас, 10-А клас

Флешмобний конкурс «Flag day»:

І місце – 6-Б клас

ІІ місце – 9-А клас, 8-Б клас, 11-Б клас

ІІІ місце – 9-Б клас, 7-Б клас

Флешмобний конкурс «Thanksgiving day»:

І місце – 10-А клас

ІІ місце – 9-В клас, 8-В клас

ІІІ місце – 7-А клас

За участь у підсумковому заході «Presentation»:  Решетуха Дарина (11-Б клас), 11-А клас, Янко Вероніка (8-В клас), Левандовська Таїсія (8-В клас), Гломбік Каріна (8-В клас), Каріна Скочеляс (6-Б клас), Татуревич Єлізавета (6-А клас)

За активну участь та допомогу в організації та проведенні Тижня англійської мови у школі: Решетуха Дарина (11-Б клас), Самохін Максим (10-А клас), Лазута Олеся (7-В клас), Чорній Софія (7-А клас), Снітинський Вадим (7-А клас)

Переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови: Канічук Софія (7-А клас) Рудик Христина (7-А клас), Снітинський Вадим (7-А клас), Гаврищак Ніколь (7-Б клас), Микитишин Артем (7-Б клас), Дишкант Вадим (7-Б клас), Сапужак Божена (7-Б клас), Нужна Катерина (7-В клас)