Брейн-ринг "Цікавий світ правознавства"

07.12.2015   Administrator   Категорія: Новини

Сьомого грудня 2015 року в приміщенні юридичного факультету ТНЕУ відбувся науково-розважальний захід брейн-ринг «Цікавий світ правознавства», організований за розпорядженням голови Тернопільської обласної державної адміністрації та з ініціативи адміністрації ЮФ ТНЕУ.  У грі взяли участь учні 13 шкіл м. Тернополя, а також Заліщицька державна гімназія. На захід також завітали поважні гості, зокрема заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Л.О. Бицюра, а також начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області  Е.С. Кольцов. Нашу школу представляли:

• Банах Олег – 9-А
  • Коженьовський Юрій – 11-Б
  • Лісничук Юлія – 10-Б
  • Федірко Степан – 11-Б
  • Яценко Анастасія – 10-Б

Керівник команди: Максимик Олександра Дмитрівна – вчителя історії та правознавства. Усі учасники фінального туру отримали заохочувальні призи, однак переможцем брейн-рингу «Цікавий світ правознавства» членами журі визнано команду нашої школи, представники якої отримали перехідний  кубок «Ректора ТНЕУ». Вітаємо переможців!