Благодійна акція по збору допомоги дітям Новосільської спеціальної школи

23.12.2021   Administrator   Категорія: Новини

З 13 грудня по 21 грудня проходила акція по збору допомоги дітям. Ініціаторами благодійного збору в школі виступила голова учнівського самоврядування Банах Ангеліна, яка разом із учнівським самоврядуванням декілька днів розповідали про акцію і дітям і вчителям, хотіли передати саме те, що буде корисне і потрібне малюкам.

Діти дуже загорілись цією акцією, вони розпитували що треба, пакували цю допомогу, коробки підписували. Було видно, що вони це роблять від щирого серця. Учні провели багато годин за пакуванням презентів, а потім і самі відправились у Новосільську спеціальну школу Тернопільської обласної ради.

Мета акції - не лише побачити посмішку на дитячих обличчях, але й змусити людей повірити в те, що кожен може робити добру справу. Для цього не потрібно бути багатієм чи олігархом. Купити зошити, олівці чи мило для дітей може кожен з нас!

Від імені малюків щиро дякуємо кожному, хто не залишився байдужим. Нехай Бог вам віддячить сторицею за ваші добрі справи.