Бесіда про книги

21.12.2021   Administrator   Категорія: Новини

Тернопільська обласна бібліотека для дітей — культурно-освітня, науково-інформаційна установа. Обслуговує дітей, підлітків і організаторів дитячого читання.

16 грудня представники Тернопільської обласної бібліотеки для дітей, Човніцька Марія Іванівна (завідувачка відділу обслуговування читачів 5-11 класів) та Лазарчук Ірина Богданівна (завідувачка сектору обліку користувачів), провели бесіду із учасниками освітнього процесу про книги, їх цінність та незамінну роль у нашому житті . Ця бесіда сприяла зростанню престижності читання як культурної цінності виховного потенціалу української літератури.

Метою цієї зустрічі було  дати відомості про книгу – історичну пам’ятку людства та історію її виникнення, популяризувати читання літератури, збагачувати знання учнів засобами залучення до книги, формувати щоденну потребу у читанні книг, сприяти духовному збагаченню особистості, підвищенню культурного рівня.