- Про заклад
-
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
- Нормативно-правова база
- Критерії, правила і процедури оцінювання
- Інформація про наявність вільних місць у 1-11 класах
- Структура та органи управління закладу
- Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами
- Територія обслуговування
- Наявність вакантних посад
- Звіт освітнього закладу
- Фінансова звітність
- Правила прийому до закладу
- Умови доступності ЗО для навчання осіб з ООП
- Ліцензія на впровадження освітньої діяльності
- Ліцензований обсяг та фактична кількість учнів
- Мова освітнього процесу
- Матеріально-технічне забезпечення
- Результати моніторингу якості освіти
- Організація харчування
- Новини
- Педколектив
- Учні
- Дистанційне навчання
- Методична скарбничка
- Батькам
- Бібліотека
- Психологічна служба
- Протидія булінгу
- Контакти
- QR. Подання документів
- Пам'ятки
- Цивільний захист
- Новини
- Акція «Миколай про тебе не забуде»
Акція «Миколай про тебе не забуде»
12.12.2020 Administrator Категорія: Новини
Мабуть, усі пам'ятають ті зимові вечори, коли землю покривав перший пухнастий білосніжний сніжок, а маленькі діти писали листи святому Миколаю, з нетерпінням чекаючи вечора 18 грудня. Щирі дитячі посмішки та незвичайна радість стали запорукою того, що День Святого Миколая є одним із незабутніх зимових спогадів дитинства кожного з нас.
Ми повинні потурбуватися про те, аби цей день став справжнім святом для всіх дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей. З цією метою учні, батьки та вчителі нашої школи уже вкотре долучились до акції «Миколай про тебе не забуде!», яка проходить з благословення митрополита Кир Василія Семенюка і організовується Комісією у справах молоді Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ.
Учні–помічники Святого Миколая зібрали подарунки - солодощі, книжки, журнали, блокноти, фарби, фломастери, шкільне приладдя, іграшки, засоби гігієни, які передали у майстерню Святого Миколая. Позитивні емоції переповнювали школярів від того, що побували в ролі помічників Святого Миколая, і використали свій час для такої благородної і потрібної справи.







Коментарі 0