До Дня Гідності та Свободи

30.11.2019   Administrator   Категорія: Новини

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які  у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, 21 листапада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

В рамках заходів, присвячених Дню Гідності та Свободи в 1-4 класах нашої школи проведено акцію "Боже, принеси мир на мою Україну". Головною  метою акції стало бажання дітей показати те, що вони хочуть жити, творити, навчатись та рости під мирним небом, у мирній країні.

#gdignity, #gdignity Ukraine