Майстер-клас у 8-А класі

24.09.2019   Administrator   Категорія: Новини

У нас час дуже актуальне питання  екології, адже проблем з довкіллям  надзвичайно багато. Забруднення річок, повітря, лісів, океанів - це велика проблема для кожного свідомого мешканця нашої планети. Пластикові пляшки, пакети, різного роду відходи викидаються і не перероблюються, забруднюючи довкілля. Хоча люди і почали сортувати сміття, цього дуже мало. До 70% всіх відходів можна переробити у потрібні всім речі, наприклад: одяг, посуд, канцелярію. Учні  8-А класу нашої школи у рамках проекту  Zero Waste School   дискутували на тему забруднення і пропонували вирішення цієї проблеми. Також, 19 вересня провели майстер-клас, на якому виготовляли з пластикових пляшок підставки, елементи декору, браслети. Це було справді цікаво! Виявляється, скільки усього можна зробити з сміття, варто лише проявити ініціативу і фантазію! А фарби, стрічки і інше декорування зроблять вироби не лише корисними, але і красивими! Тепер усі зрозуміли, що за допомогою вмілих рук і фантазії можна зробити із сміття багато цікавих речей. Сподіваємося, що інші люди теж це зрозуміють, виготовлятимуть  із сміття справжні шедеври, які будуть корисніші і красивіші за деякі "не перероблені" речі. (Відяшова В.)

#ZWS#ZWD_5SCHOOL_TERNOPIL#екожиття